Welcome Guest ( Log In | Register )


3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Muse In Athens!
Jack The Ripper
post 5 Oct 2007, 12:25 PM
Post #16


Global Moderator
Group Icon

Group: Platinum Members
Posts: 3420
Joined: 14-April 06
From: Athens,Greece
Member No.: 1600
Zodiac Sign: I'm a scorpio!
Gender: I'm a m!



Το πιο απιστευτο live που εχω δει!

Αψογοι οσοι δεν ηρθατε χασατε!

Η καλυτερη βραδυα της ζωης!

Και τωρα μετα απο 4 χρονια.. sad.gif


--------------------



Chaos, Panic, Disorder

I see my work here is done
Go to the top of the page
 
Bookmark this: Post to Del.icio.usPost to DiggPost to FacebookPost to GooglePost to SlashdotPost to StumbleUponPost to TechnoratiPost to YahooMyWeb
+Quote Post
kikaa
post 15 Oct 2007, 04:06 PM
Post #17


yourforum addicted
Group Icon

Group: Members
Posts: 332
Joined: 3-June 05
From: Penteli
Member No.: 10
Zodiac Sign: I'm a aries!
Gender: I'm a f!



----- Original Message ----- From: kikaa@puressence.gr To: (f/p) Τάσος Βογιατζής Cc: info@didimusic.gr Sent: Sunday, October 07, 2007 9:24 PMSubject: Προς Κο Βογιατζή & Κο ΛώρηΑγαπητό Avopolis,Ονομάζομαι Κική Κυρίτση και είμαι μία απο τις 2 τυχερές νικήτριες του διαγωνισμούπου κάνατε για τους MUSE.Καταρχήν θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για αυτή την ευκαιρία που μου δώσατε να γνωρίσωαπο κοντά το αγαπημένο μου συγκρότημα όπως και να σας συγχάρω για την ορθότητα τουδιαγωνισμού.Ο λόγος που σας στέλνω αυτό το e-mail είναι για να σας αναφέρω ενα περιστατικό πουσυνέβει κατα την διάρκεια της συνάντησης μου με το συγκρότημα, το οποίο ήταν αρκετόγια να μου χαλάσει μία απο τις καλύτερες μέρες της ζωής μου χωρίς κάποιο ιδιαίτερολόγο και αιτία.Πιο συγκεκριμένα, αναφέρομαι στην δήμητρα μαντζούκα (διευθύντρια Marketing στην DidiMusic), η οποία δεν μου επέτρεψε να φωτογραφηθώ με το συγκρότημα ούτε με την δικιάμου φωτογραφική μηχανή (σημείωση: την ίδια στιγμή που άλλοι στον χώρο κάνανε αυτόακριβώς το πράγμα), αλλα ούτε να με φωτογραφίσει η φωτογράφος που κάλυπτε το γεγονόςμιλώντας της μάλιστα πολύ απότομα και άσχημα οταν της είπε να με βγάλει. Όπωςκαταλαβαίνετε η όλη διαδικασία δεν θα έπαιρνε πάνω απο 5-10 δευτερόλεπτα. Βεβαίωςδεν θα μπώ στην διαδικασία να περιγράψω με λεπτομέρειες για τα περισσότερα άτομα πουβρισκόντουσαν στον χώρο (πέρα απο τους νικητές των διαγωνισμών) με αποτέλεσμα οδιαθέσιμος χρόνος να μην είναι επαρκής για όλλους τους νικητές.Αυτά που έχω να πώ για την μαντζούκα είναι οτι οφείλει να σέβεται αυτούς που στηνουσία πληρώνουν τον μισθό της και να μη νομίζει οτι απο την θέση της μπορεί ναεπιβάλει εξουσία και να κάνει οτι θέλει περιμένοντας να υποκλιθείς στην χάρη της καινα αρχίσεις τα παρακάλια για να σου κάνει την "χάρη" γιατι είναι υπόλογη στουςπροϊστάμενούς της. Κατα την γνώμη μου η μαντζούκα είναι ένα κλασικό παράδειγμαανθρώπου ο οποίος προφανώς έχει προσωπικά και υπαρξιακά προβλήματα καιεκμεταλευόμενη την θέση που έχει ξεσπάει σε ξένους ανθρώπους που δεν φταίνε σετίποτα. Και θα πρέπει να ξέρει οτι ο επαγγελματισμός κάποιου δεν χαρακτηρίζεται μόνοαπο τον όγκο δουλειάς που βγάζει, αλλα καί απο τον χαρακτήρα του.Όσον αφορά την Didi Music, την οποία προσωπικά στηρίζω εδώ και αρκετά χρόνιαπηγαίνοντας στις περισσότερες συναυλίες που διοργανώνει, θεωρώ απαράδεκτο να έχειστο δυναμικό της κάποιον που φέρεται με τόσο αντιεπαγγελματικό τρόπο. Με τις πράξειςκαι τους τρόπους της η μαντζούκα αμαυρώνει της εικονα της μεγαλύτερης εταιρείας τουχώρου στην Ελλάδα.Για το Avopolis δεν θεωρώ οτι φταίει σε κάτι για το περιστατικό που έγινε, θα πρέπειόμως να εξασφαλίζει οτι οι νικητές των διαγωνισμών θα παίρνουν αυτό που κέρδισαν.Τέλος, θα ήθελα να αναφέρω οτι δεν πιστεύω να υπάρχει τρόπος να μπορεί η μαντζούκανα αναπληρώσει για αυτό που μου έκανε. Πολλοί απο εσάς θα καταλαβαίνετε απόλυτα πόσομεγάλη αξία είχε για μένα αυτή η φωτογραφία και πολλοί απο εσάς θα θέλατε να έχετεαυτή την ευκαιρία που είχα εγώ με το αγαπημένο σας συγκρότημα, κάτι που σας τοεύχομαι ολόψυχα.Για οποιαδήποτε διευκρίνηση, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου 6973 037257 ή μέσω mail.ΥΓ. Ο λόγος που δεν αναφέρω την μαντζούκα "Κυρία" και δεν χρησιμοποιώ κεφαλαία στοόνομά της είναι γιατι μου απέδειξε περίτρανα οτι δεν αξίζει το παραμικρό τουσεβασμού μου σαν άτομο.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Το παραπάνω e-mail θα σταλεί στο Avopolis με κοινοποίηση στην Didi Music.Θερμή παράκληση για προώθηση στον Κο Βογιατζή (Avopolis), όπως και στον Κο Λώρη(Didi Music) και την μαντζούκα.Επίσης τις επόμενες μέρες θα σταλεί και e-mail στους Manager των Muse Κους AnthonyAddis & Thomas Kirk.ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΝΤΗΣΗ ΑΚΟΜΑ----- Original Message ----- From: kikaa@puressence.gr To: (f/p) Τάσος Βογιατζής Cc: info@didimusic.gr Sent: Sunday, October 07, 2007 9:24 PMSubject: Προς Κο Βογιατζή & Κο ΛώρηΑγαπητό Avopolis,Ονομάζομαι Κική Κυρίτση και είμαι μία απο τις 2 τυχερές νικήτριες του διαγωνισμούπου κάνατε για τους MUSE.Καταρχήν θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για αυτή την ευκαιρία που μου δώσατε να γνωρίσωαπο κοντά το αγαπημένο μου συγκρότημα όπως και να σας συγχάρω για την ορθότητα τουδιαγωνισμού.Ο λόγος που σας στέλνω αυτό το e-mail είναι για να σας αναφέρω ενα περιστατικό πουσυνέβει κατα την διάρκεια της συνάντησης μου με το συγκρότημα, το οποίο ήταν αρκετόγια να μου χαλάσει μία απο τις καλύτερες μέρες της ζωής μου χωρίς κάποιο ιδιαίτερολόγο και αιτία.Πιο συγκεκριμένα, αναφέρομαι στην δήμητρα μαντζούκα (διευθύντρια Marketing στην DidiMusic), η οποία δεν μου επέτρεψε να φωτογραφηθώ με το συγκρότημα ούτε με την δικιάμου φωτογραφική μηχανή (σημείωση: την ίδια στιγμή που άλλοι στον χώρο κάνανε αυτόακριβώς το πράγμα), αλλα ούτε να με φωτογραφίσει η φωτογράφος που κάλυπτε το γεγονόςμιλώντας της μάλιστα πολύ απότομα και άσχημα οταν της είπε να με βγάλει. Όπωςκαταλαβαίνετε η όλη διαδικασία δεν θα έπαιρνε πάνω απο 5-10 δευτερόλεπτα. Βεβαίωςδεν θα μπώ στην διαδικασία να περιγράψω με λεπτομέρειες για τα περισσότερα άτομα πουβρισκόντουσαν στον χώρο (πέρα απο τους νικητές των διαγωνισμών) με αποτέλεσμα οδιαθέσιμος χρόνος να μην είναι επαρκής για όλλους τους νικητές.Αυτά που έχω να πώ για την μαντζούκα είναι οτι οφείλει να σέβεται αυτούς που στηνουσία πληρώνουν τον μισθό της και να μη νομίζει οτι απο την θέση της μπορεί ναεπιβάλει εξουσία και να κάνει οτι θέλει περιμένοντας να υποκλιθείς στην χάρη της καινα αρχίσεις τα παρακάλια για να σου κάνει την "χάρη" γιατι είναι υπόλογη στουςπροϊστάμενούς της. Κατα την γνώμη μου η μαντζούκα είναι ένα κλασικό παράδειγμαανθρώπου ο οποίος προφανώς έχει προσωπικά και υπαρξιακά προβλήματα καιεκμεταλευόμενη την θέση που έχει ξεσπάει σε ξένους ανθρώπους που δεν φταίνε σετίποτα. Και θα πρέπει να ξέρει οτι ο επαγγελματισμός κάποιου δεν χαρακτηρίζεται μόνοαπο τον όγκο δουλειάς που βγάζει, αλλα καί απο τον χαρακτήρα του.Όσον αφορά την Didi Music, την οποία προσωπικά στηρίζω εδώ και αρκετά χρόνιαπηγαίνοντας στις περισσότερες συναυλίες που διοργανώνει, θεωρώ απαράδεκτο να έχειστο δυναμικό της κάποιον που φέρεται με τόσο αντιεπαγγελματικό τρόπο. Με τις πράξειςκαι τους τρόπους της η μαντζούκα αμαυρώνει της εικονα της μεγαλύτερης εταιρείας τουχώρου στην Ελλάδα.Για το Avopolis δεν θεωρώ οτι φταίει σε κάτι για το περιστατικό που έγινε, θα πρέπειόμως να εξασφαλίζει οτι οι νικητές των διαγωνισμών θα παίρνουν αυτό που κέρδισαν.Τέλος, θα ήθελα να αναφέρω οτι δεν πιστεύω να υπάρχει τρόπος να μπορεί η μαντζούκανα αναπληρώσει για αυτό που μου έκανε. Πολλοί απο εσάς θα καταλαβαίνετε απόλυτα πόσομεγάλη αξία είχε για μένα αυτή η φωτογραφία και πολλοί απο εσάς θα θέλατε να έχετεαυτή την ευκαιρία που είχα εγώ με το αγαπημένο σας συγκρότημα, κάτι που σας τοεύχομαι ολόψυχα.Για οποιαδήποτε διευκρίνηση, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου 6973 037257 ή μέσω mail.ΥΓ. Ο λόγος που δεν αναφέρω την μαντζούκα "Κυρία" και δεν χρησιμοποιώ κεφαλαία στοόνομά της είναι γιατι μου απέδειξε περίτρανα οτι δεν αξίζει το παραμικρό τουσεβασμού μου σαν άτομο.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Το παραπάνω e-mail θα σταλεί στο Avopolis με κοινοποίηση στην Didi Music.Θερμή παράκληση για προώθηση στον Κο Βογιατζή (Avopolis), όπως και στον Κο Λώρη(Didi Music) και την μαντζούκα.Επίσης τις επόμενες μέρες θα σταλεί και e-mail στους Manager των Muse Κους AnthonyAddis & Thomas Kirk.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jack The Ripper
post 15 Oct 2007, 04:12 PM
Post #18


Global Moderator
Group Icon

Group: Platinum Members
Posts: 3420
Joined: 14-April 06
From: Athens,Greece
Member No.: 1600
Zodiac Sign: I'm a scorpio!
Gender: I'm a m!



Χαχαχα χωσε ρε κικαααααααααααα


--------------------



Chaos, Panic, Disorder

I see my work here is done
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jack The Ripper
post 15 Oct 2007, 04:16 PM
Post #19


Global Moderator
Group Icon

Group: Platinum Members
Posts: 3420
Joined: 14-April 06
From: Athens,Greece
Member No.: 1600
Zodiac Sign: I'm a scorpio!
Gender: I'm a m!



Ετσιιιιιι... Proud to be ξαδερφος!


--------------------



Chaos, Panic, Disorder

I see my work here is done
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kikaa
post 15 Oct 2007, 04:29 PM
Post #20


yourforum addicted
Group Icon

Group: Members
Posts: 332
Joined: 3-June 05
From: Penteli
Member No.: 10
Zodiac Sign: I'm a aries!
Gender: I'm a f!



----- Original Message -----
From: kikaa@puressence.gr
To: (f/p) Τάσος Βογιατζής
Cc: info@didimusic.gr
Sent: Sunday, October 07, 2007 9:24 PM
Subject: Προς Κο Βογιατζή & Κο Λώρη


Αγαπητό Avopolis,

Ονομάζομαι Κική Κυρίτση και είμαι μία απο τις 2 τυχερές νικήτριες του διαγωνισμού που κάνατε για τους MUSE.
Καταρχήν θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για αυτή την ευκαιρία που μου δώσατε να γνωρίσω απο κοντά το αγαπημένο μου συγκρότημα όπως και να σας συγχάρω για την ορθότητα του διαγωνισμού.

Ο λόγος που σας στέλνω αυτό το e-mail είναι για να σας αναφέρω ενα περιστατικό που συνέβει κατα την διάρκεια της συνάντησης μου με το συγκρότημα, το οποίο ήταν αρκετό για να μου χαλάσει μία απο τις καλύτερες μέρες της ζωής μου χωρίς κάποιο ιδιαίτερο λόγο και αιτία.

Πιο συγκεκριμένα, αναφέρομαι στην δήμητρα μαντζούκα (διευθύντρια Marketing στην Didi Music), η οποία δεν μου επέτρεψε να φωτογραφηθώ με το συγκρότημα ούτε με την δικιά μου φωτογραφική μηχανή (σημείωση: την ίδια στιγμή που άλλοι στον χώρο κάνανε αυτό ακριβώς το πράγμα), αλλα ούτε να με φωτογραφίσει η φωτογράφος που κάλυπτε το γεγονός μιλώντας της μάλιστα πολύ απότομα και άσχημα οταν της είπε να με βγάλει. Όπως καταλαβαίνετε η όλη διαδικασία δεν θα έπαιρνε πάνω απο 5-10 δευτερόλεπτα. Βεβαίως δεν θα μπώ στην διαδικασία να περιγράψω με λεπτομέρειες για τα περισσότερα άτομα που βρισκόντουσαν στον χώρο (πέρα απο τους νικητές των διαγωνισμών) με αποτέλεσμα ο διαθέσιμος χρόνος να μην είναι επαρκής για όλλους τους νικητές.

Αυτά που έχω να πώ για την μαντζούκα είναι οτι οφείλει να σέβεται αυτούς που στην ουσία πληρώνουν τον μισθό της και να μη νομίζει οτι απο την θέση της μπορεί να επιβάλει εξουσία και να κάνει οτι θέλει περιμένοντας να υποκλιθείς στην χάρη της και να αρχίσεις τα παρακάλια για να σου κάνει την "χάρη" γιατι είναι υπόλογη στους προϊστάμενούς της. Κατα την γνώμη μου η μαντζούκα είναι ένα κλασικό παράδειγμα ανθρώπου ο οποίος προφανώς έχει προσωπικά και υπαρξιακά προβλήματα και εκμεταλευόμενη την θέση που έχει ξεσπάει σε ξένους ανθρώπους που δεν φταίνε σε τίποτα. Και θα πρέπει να ξέρει οτι ο επαγγελματισμός κάποιου δεν χαρακτηρίζεται μόνο απο τον όγκο δουλειάς που βγάζει, αλλα καί απο τον χαρακτήρα του.

Όσον αφορά την Didi Music, την οποία προσωπικά στηρίζω εδώ και αρκετά χρόνια πηγαίνοντας στις περισσότερες συναυλίες που διοργανώνει, θεωρώ απαράδεκτο να έχει στο δυναμικό της κάποιον που φέρεται με τόσο αντιεπαγγελματικό τρόπο. Με τις πράξεις και τους τρόπους της η μαντζούκα αμαυρώνει της εικονα της μεγαλύτερης εταιρείας του χώρου στην Ελλάδα.

Για το Avopolis δεν θεωρώ οτι φταίει σε κάτι για το περιστατικό που έγινε, θα πρέπει όμως να εξασφαλίζει οτι οι νικητές των διαγωνισμών θα παίρνουν αυτό που κέρδισαν.

Τέλος, θα ήθελα να αναφέρω οτι δεν πιστεύω να υπάρχει τρόπος να μπορεί η μαντζούκα να αναπληρώσει για αυτό που μου έκανε. Πολλοί απο εσάς θα καταλαβαίνετε απόλυτα πόσο μεγάλη αξία είχε για μένα αυτή η φωτογραφία και πολλοί απο εσάς θα θέλατε να έχετε αυτή την ευκαιρία που είχα εγώ με το αγαπημένο σας συγκρότημα, κάτι που σας το εύχομαι ολόψυχα.


Για οποιαδήποτε διευκρίνηση, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου
6973 037257 ή μέσω mail.

ΥΓ. Ο λόγος που δεν αναφέρω την μαντζούκα "Κυρία" και δεν χρησιμοποιώ κεφαλαία στο όνομά της είναι γιατι μου απέδειξε περίτρανα οτι δεν αξίζει το παραμικρό του σεβασμού μου σαν άτομο.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Το παραπάνω e-mail θα σταλεί στο Avopolis με κοινοποίηση στην Didi Music.
Θερμή παράκληση για προώθηση στον Κο Βογιατζή (Avopolis), όπως και στον Κο Λώρη (Didi Music) και την μαντζούκα.
Επίσης τις επόμενες μέρες θα σταλεί και e-mail στους Manager των Muse Κους Anthony Addis & Thomas Kirk.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kikaa
post 15 Oct 2007, 04:30 PM
Post #21


yourforum addicted
Group Icon

Group: Members
Posts: 332
Joined: 3-June 05
From: Penteli
Member No.: 10
Zodiac Sign: I'm a aries!
Gender: I'm a f!



soorrry Ετσι επρεπε να ηταν απο την αρχη
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kikaa
post 15 Oct 2007, 04:32 PM
Post #22


yourforum addicted
Group Icon

Group: Members
Posts: 332
Joined: 3-June 05
From: Penteli
Member No.: 10
Zodiac Sign: I'm a aries!
Gender: I'm a f!



Περιμενω τα σχολια σας!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mak
post 15 Oct 2007, 09:34 PM
Post #23


Music Moderator
Group Icon

Group: Elite Members
Posts: 1564
Joined: 14-October 05
From: The Edge Of The Deep Green Sea
Member No.: 492
Zodiac Sign: I'm a aries!
Gender: I'm a m!



Οχι ρε! Σου έκατσε τέτοια φάση και δεν την αποθανάτισες... default.sad.gif


--------------------


Don't walk behind me, I may not lead.
Don't walk in front of me, I may not follow.
Just walk beside me and be my friend.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mak
post 15 Oct 2007, 09:36 PM
Post #24


Music Moderator
Group Icon

Group: Elite Members
Posts: 1564
Joined: 14-October 05
From: The Edge Of The Deep Green Sea
Member No.: 492
Zodiac Sign: I'm a aries!
Gender: I'm a m!



Τι να σχολιάσω αφού τα είπες όλα....εγώ απλά συμφωνώ και επαυξάνω

Απαράδεκτη τελείως η μαντζούκα!...απο τους κυριους έλαβες καμιά απάντηση?


--------------------


Don't walk behind me, I may not lead.
Don't walk in front of me, I may not follow.
Just walk beside me and be my friend.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jack The Ripper
post 15 Oct 2007, 09:44 PM
Post #25


Global Moderator
Group Icon

Group: Platinum Members
Posts: 3420
Joined: 14-April 06
From: Athens,Greece
Member No.: 1600
Zodiac Sign: I'm a scorpio!
Gender: I'm a m!



Αστα mak!


--------------------



Chaos, Panic, Disorder

I see my work here is done
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kikaa
post 16 Oct 2007, 08:52 AM
Post #26


yourforum addicted
Group Icon

Group: Members
Posts: 332
Joined: 3-June 05
From: Penteli
Member No.: 10
Zodiac Sign: I'm a aries!
Gender: I'm a f!



φαντάσου γκαντεμιά που έχω!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kikaa
post 16 Oct 2007, 09:07 AM
Post #27


yourforum addicted
Group Icon

Group: Members
Posts: 332
Joined: 3-June 05
From: Penteli
Member No.: 10
Zodiac Sign: I'm a aries!
Gender: I'm a f!



άμα ο άλλος είναι αντιεππαγγελματίααααααας...
Εννοείται δεν μου έχουν στείλει τίποτα ακόμα

Go to the top of the page
 
+Quote Post
kikaa
post 16 Oct 2007, 09:09 AM
Post #28


yourforum addicted
Group Icon

Group: Members
Posts: 332
Joined: 3-June 05
From: Penteli
Member No.: 10
Zodiac Sign: I'm a aries!
Gender: I'm a f!



απο το avopolis τουλάχιστον περίμενα μία απάντηση που έκανε και τον διαγωνισμό αλλά μία απο τα ίδια και αυτή
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mak
post 17 Oct 2007, 04:41 PM
Post #29


Music Moderator
Group Icon

Group: Elite Members
Posts: 1564
Joined: 14-October 05
From: The Edge Of The Deep Green Sea
Member No.: 492
Zodiac Sign: I'm a aries!
Gender: I'm a m!



QUOTE(kikaaaaaa @ 16 Oct 2007, 10:09 AM) *
απο το avopolis τουλάχιστον περίμενα μία απάντηση που έκανε και τον διαγωνισμό αλλά μία απο τα ίδια και αυτή

τίποτα ε....στα π@π@ρι@ τους όλοι...

ρε για στείλε το αν θες στον Δημήτρη Κανελλόπουλο, γράφει κάθε τετάρτη στο avopolis στη στήλη OtherSide.

επικοινωνία με το Other Side: otherside200405@yahoo.gr

...έτσι απο περιέργεια....δεν μπορεί απο αυτόν θα δούμε κάποιο σχόλιο (έστω) πιστεύω....


--------------------


Don't walk behind me, I may not lead.
Don't walk in front of me, I may not follow.
Just walk beside me and be my friend.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kikaa
post 19 Oct 2007, 10:25 AM
Post #30


yourforum addicted
Group Icon

Group: Members
Posts: 332
Joined: 3-June 05
From: Penteli
Member No.: 10
Zodiac Sign: I'm a aries!
Gender: I'm a f!



μου είπαν και άλλοι για τον Κανελλόπουλο θα το στείλω να δούμε !!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:40 AM
Skin and Graphics by Dan Ellis and Anubis. Hosting by Forums & More © 2005-2011.
InvisionGames - Your #1 Arcade Games Repository | AllSigs - Signatures for all | Rock Band + Guitar Hero = RockHero ! | The Remoters - Remote Assistance | FileMiners - You ask, We find