Welcome Guest ( Log In | Register )


 
Reply to this topicStart new topic
> Τα λάθη, που κάνει ένας άντρας στο κρεβάτι
Eua1
post 6 Jan 2013, 03:34 PM
Post #1


Lifetime commited
Group Icon

Group: Elite Members
Posts: 1981
Joined: 9-December 06
From: Σε δικο μου Σύμπαν
Member No.: 3623
Zodiac Sign: I'm a gemini!
Gender: I'm a f!



Οι άντρες όταν βρίσκονται στο κρεβάτι και έχουν σεξουαλικό πυρετό κάνουν κινήσεις, που εμάς τις γυναίκες μας αποκαρδιώνουν και χάνουμε την ουσία. Πιο συγκεκριμένα, πιο κάτω σας αναφέρουμε 10 λάθη, που κάνει ένας άντρας στο κρεβάτι και βάζουμε τα κλάματα.


Είναι το "αφεντικό" και θέλει να το δείξει. Μιλάει και φέρεται λες και έχει απέναντι του έναν σκλάβο,εκτός αν σας δίνει ευχαρίστηση.

Μπαίνει κατευθείαν στο «ψητό» λες και έχετε κανένα διακόπτη, που μπορεί να σας ανάβει σε δευτερόλεπτα.

Ξεχνάει τα προκαταρκτικά. "Που πας ρε φίλε. Ακόμα και το φαγητό να γίνει ο φούρνος θέλει προθέρμανση".

Ανούσιες και χαζές ερωτήσεις του τύπου «είναι μεγάλο;» « Σου αρέσει;». "Ρε παλικάρι δεν τα έχω με κανέναν πορνοστάρ, αλλά με ένα φυσιολογικό άντρα και αυτό μου αρέσει!" Πάντως κάνουν κάτι ερωτήσεις τα αρσενικά, μερικές φορές!

Σίγουρα έχετε αισθανθεί έναν άντρα και την οσμή του, αλλά μερικοί το παραξηλώνουν. Κάνουν μπάνιο κάθε 10 μέρες. "Είπαμε έχουμε οικονομική κρίση, αλλά όχι και να μυρίζεις λες και δουλεύεις σε αποφράξεις".

Του κάνετε στοματικό έρωτα και εκείνος αποφεύγει να σας φιλήσει. "Έλεος ρε παιδί μου!"

Μόλις τελειώσει το πανηγύρι και τα πυροτεχνήματα, τότε ο ύπνος είναι η επόμενη οδός. Κάτι λέγαμε για το «after», ότι είναι η καλύτερη στιγμή για πραγματικό δέσιμο.

Σε βάζει στη διαδικασία να κάνεις πράγματα, που δεν θέλεις. Είπαμε στον έρωτα όλα επιτρέπονται αρκεί να μην χάνεται ο σεβασμός.

Οι αδέξιες κινήσεις με τα δάχτυλα του! "Πονώ ρε αγόρι μου!"

Περιμένει από εσάς να ξέρετε τι τον ευχαριστεί και τι τον κάνει να νιώθει καλά. ΅ΆΑν θέλεις κάτι μπορείς να το ζητήσειςΆΆ.


Source : fe-mail.gr


--------------------
Go to the top of the page
 
Bookmark this: Post to Del.icio.usPost to DiggPost to FacebookPost to GooglePost to SlashdotPost to StumbleUponPost to TechnoratiPost to YahooMyWeb
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 06:48 PM
Skin and Graphics by Dan Ellis and Anubis. Hosting by Forums & More © 2005-2011.
InvisionGames - Your #1 Arcade Games Repository | AllSigs - Signatures for all | Rock Band + Guitar Hero = RockHero ! | The Remoters - Remote Assistance | FileMiners - You ask, We find